جزئيات خبر

نسبت به نوروز سال گذشته در ايران خودرو محقق شد،
عبور از رکورد حمل روزانه خودرو در نوروز 1401

شرکت مهندسي خدمات صنعتي ايران خودرو (ايسيکو) با همکاري معاونت بازاريابي و فروش ايران‌خودرو، در تعطيلات نوروز امسال توانست بالاترين ميزان حمل روزانه خودرو را به ثبت برساند.

نسبت به نوروز سال گذشته در ايران خودرو محقق شد،<br/>
عبور از رکورد حمل روزانه خودرو در نوروز 1401
‏ چهارشنبه 16:48 1401/01/10
‏ كليد واژه : نسبت به نوروز سال گذشته در ايران خودرو محقق شد، عبور از رکورد حمل روزانه خودرو در نوروز 1401


حسين محمدي، مدير عامل ايسيکو در اين باره گفت: طبق برنامه‌ريزي صورت گرفته، حمل محصول از روزهاي ابتدايي امسال آغاز شد که بيش از 924 دستگاه خودرو در روزهاي چهارم تا ششم فروردين ماه از سايت تهران و سايت‌هاي کرمانشاه، خزر، خراسان، تبريز و فارس به‌وسيله تريلي توسط ايسيکو به سراسر کشور جابجا شد.

به گزارش روابط عمومي ايسيکو، وي افزود: اين شرکت در انتقال خودرو به نمايندگي هاي تهران و پارکينگ‌هاي جانبي براي تحويل حضوري خودرو توسط مشتريان، توانست با حمل 1262دستگاه خودرو در يک روز (ششم فروردين ماه) رکورد جديدي را به ثبت برساند. بالاترين تعداد حمل روزانه به نمايندگي هاي تهران و پارکينگ هاي جانبي در نوروز سال گذشته 908 دستگاه خودرو بوده است.

محمدي گفت: در مجموع، کارکنان حمل و نقل ايسيکو در روز ششم فروردين ماه، با همکاري معاونت بازاريابي و فروش ايران خودرو، رکورد روزانه جابجايي خودروهاي آماده تحويل به مشتريان را نيز شکستند و برهمين اساس با جابه جايي و تحويل 1868دستگاه خودروي تجاري شده که بالاترين تعداد حمل روزانه در تعطيلات نوروز بوده، رکورد جديدي ثبت کردند. بالاترين تعداد جابه جايي و تحويل روزانه خودروهاي آماده توسط تيم لجستيک ايسيکو در ايام نوروز سال گذشته 1338 دستگاه بوده است.

وي تاکيد کرد: با تقويت زيرساخت‌ها و تکميل تجهيزات در سال 1401، اهداف راهبردي ايسيکو براساس خط ‌مشي گروه صنعتي ايران خودرو، در ارايه خدمات مطلوب‌تر به ويژه در حوزه حمل و نقل و لجستيک محقق خواهد شد. 


اخبار |

111